شرکت کارگزاری سهام پژوهان شایان، آماده ارائه خدمات نوین به مشتریان وفادار خود می باشد.
کارگزاری سهام پژوهان شایان
  • تهران، فرمانیه (خیابان شهید لواسانی)، تقاطع کامرانیه شمالی (بازدار)،
    جنب بانک پارسیان، پلاک 1، ساختمان کامرانیه، طبقه همکف، واحد 1
  • 8:00 - 17:00
    پنجشنبه ها تعطیل

درباره ما

شرکت کارگزاری سهام پژوهان شایان

شرکت کارگزاری سهام پژوهان شایان در تاریخ 1373/10/22 تحت شماره 110440 به ثبت رسیده و سرمایه آن در حال حاضر 1000 میلیارد ریال می باشد. شرکت کارگزاری سهام پژوهان با بیش از 30 سال تجربه در ارائه خدمات مالی و سرمایه ای خط مشی کیفیت خود را بر پایه ارتقاء سطح رضایتمندی مشتری و کسب اعتماد کامل مشتریان و ذینفعان تعیین نموده و بدینوسیله تعهد خود را مبنی براستقرار و بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت بر اساس الزامات استاندارد ISO9001:2008 و الزامات سازمان بورس اعلام میدارد.

اهداف اصلی

1- توسعه سهم بازار

2- ارتقاء سطح رضايت مشتریان

3- ارتقاءسطح آگاهی و رضايت پرسنل و انگيزش وآموزش آنها در جهت بهبود مستمر فعاليت ها

از اهداف اصلي در این زمینه بوده و در جهت دستيابي به اين اه‍‍داف ، فعاليتهای موثری تعيين و اجرا مي گردند. اينجانب ضمن تعهد به اجراي این خط مشي واختصاص منابع مورد نياز و بازنگري موارد مذكور در دوره هاي زماني مناسب، ‌از تمامي همكاران انتظار دارم با عنايت كامل بهموازين مندرج در اين سند، تلاش و همكاري لازم را در جهت استقرار كامل و بهبود مستمر اين نظام انجام دهند.

موضوع فعالیت شرکت

پذیرش و عرضه کلیه سهام شرکت هایی از قبیل پتروشیمی فن آوران ، پتروشیمی خارک، پتروشیمی اراک، پتروشیمی اصفهان، پتروشیمی فارابی ، پتروشیمی آبادان، قند پیرانشهر، قند خوی،فعال در بورس ، فرابورس ، بورس کالا، معاملات بر خط ، قراردادهای آتی و مشاور پذیرش کادر حرفه ای شامل معامله گران دارای مجوز برای هر یک از ایستگاه های 8 گانه معاملاتی و تحلیل گران رسمی بورس